Recenze

 
U Lucky jsem absolvovala minikurz líčení, na kterém jsem se dozvěděla, jak se (správně) nalíčit. Před kurzem jsem používala všemožné make upy, ale až Lucka mi poradila, který se k mému typu pleti hodí. Všechnu kosmetiku a štětce jsem si mohla vyzkoušet a dle instrukcí jsem to sama zvládla. Od té doby používám doporučenou podkladovou bázi a make up pravidelně. Kurzse mi moc líbil, byla to příjemná zkušenost, při které jsem se naučila, jak se nalíčit a jaké barvy a odstíny používat, které mi sluší a které ne :-) Kurz mohu jen doporučit :-)!
Martina Hrubá, učitelka, Semily
 
Nejsem žádná celebrita, ale připadala jsem si tak, když mi Lucka dělala svatební líčení a ještě mě u toho krásně ovívala vějířem :-) Doporučuji!
Veronika Holubcová, mateřská dovolená, Mladá Boleslav
 
Ještě jednou moc děkuji Luci Markové za nový pohled na oblékání a nakupování, teď už vím na co se v zrcadle koukat :-) Doporučuji všem, kdo ještě nezkusily.
Andrea Sedláková, kineziologie a Bachovy esence, Libštát
 
Moc děkuji Luci, za super líčení mě i mých družiček. Vykouzlila si z nás nádherný tým. Skvělý přístup, zkouška líčení a vše bylo super. Rozhodně doporučuji všem nevěstám, maminkám i družičkám